۶ ابزار با فایده دستگاه لیزر برای باصرفه سازی وبسایت ها در موتورهای کاوش گر موبایل

زمانی که بسیاری از وب‌سایت‌های بازاریابی فعالیت خود را شروع نمودند موبایل دستگاه لیزر و جستجوهای موبایلی مفاهیمی بی‌معنا و بدون کاربرد بودند . رفته‌رفته با پدید آمدن موبایل و نرم‌افزارهای هوشمند آن , صاحبان این دسته وب‌سایت‌ها به تامل به کارگیری از این ابزار قادر که هر روز رده وسیع‌تری را در هر مدل فعالیت اجتماعی دستگاه لیزر و اقتصادی بین مردم عالم به خویش اختصاص می‌داد , افتادند .

۶ ابزار با فایده برای باصرفه سازی وب سایت دستگاه لیزر

بعد از بروز تلفن‌های هوشمند , نرم‌افزارهای موبایلی با پیشرفت روزافزون و چشمگیر خویش , کل دنیای الکترونیک و فضای مجازی را طی مدت‌زمان دستگاه لیزر اندکی طی کردند و دربین مردمان محبوبیت فراوانی پیدا کردند .

همینطور با ارتقا کاربرد موبایل‌ها میان مردم جستجوهای موبایلی نیز ترویج بیشتری پیدا کردند . صاحبان وب‌سایت‌ها و کسب‌وکارهای گوناگون همت کردند از این قابلیت و امکان دستگاه لیزر به نفع خودشان سود نمایند و هرچه بیشتر وب‌سایت‌های خویش را با نرم‌افزارهای موبایل هماهنگ کردند .

۶ ابزار دارای منفعت برای بهینه سازی وب سایت دستگاه لیزر

به‌عبارت‌دیگر ساختار وب‌سایت خود را برای کاوش با موتورهای کاوش گر موبایل‌ها , بهینه‌سازی کردند که به آن دستگاه لیزر موبایلی یا بهینه‌سازی موتورهای کاوشگر گوشی هم گفته میشود .

البته باوجود تمامی پیشرفت‌ها درزمینهٔ ی بازاریابی موبایلی , یک حوزه کمتر شناخته‌شده است و آن حوزه‌ی ابزارهاست!
نوشته‌ی علمی ای با مسئله : پیج رنک در دستگاه لیزر و شیوه ارتقا آنان ( ابزار دستگاه لیزر ) می تواند به شما کمک کند

همان‌طور که می دانید در ارتباط با حوزه‌های متفاوت بازاریابی ابزارهای زیادی موجود است : بهینه‌سازی کلیدواژه‌ها , همت لینک مطلب مورد نظر , تجزیه‌وتحلیل‌ها , ردیابی کلیدواژه‌ها , , بهینه‌سازی نرخ تبدیل مشتری , سرعت وب‌سایت و غیره .

البته درباره ی جستجوی موبایلی چطور؟ شما از چه ابزارهایی به‌طور مداوم استفاده می‌کنید؟

خبر خوب این است که ابزارهای متعددی برای بهینه‌سازی وب‌سایت شما در نرم‌افزارهای گوشی وجود دارد . در اینجا به معرفی ۶ ابزار پرکاربرد و سودمند در این زمینه خواهم پرداخت :
ابزار تست سرعت ورژن موبایلی وب‌سایت گوگل

ازآنجایی‌که گوگل ابزارهای زیادی را برای تست کردن ارائه می‌دهد , گاهی تشخیص اینکه کدام‌ یک برای ما کاربرد دارااست کمی نقص‌ میگردد . برای زمان زیادی ابزار PageSpeed insights مورداستفاده‌ی اکثری از کاربران قرار می‌گرفت . اما گوگل به‌تازگی شروع به حذف بعضی از ابزارهای کهن به‌صورت مرحله‌به‌مرحله کرده است و به‌جای آن ابزارهایی را که به حیث دیداری فراوان جذاب‌تر می باشند و کاربرد ساده‌تری دارا‌هستند را جایگزین نموده است .

۶ ابزار سودمند برای با صرفه سازی تارنما ها در موتورهای جستجو گر گوشی

یکی این ابزارها , ابزار “ ” Mobile Website Speed Testingنام داراست , همان طور که از نامش پیداست این ابزار برای تست سرعت وبسایت در گوشی ها هستند , به‌دنبال به طریق ی کارکرد این ابزار برای بهینه سازی جستجوهای موبایلی می‌پردازیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *